La'Rosa BeautyMed
Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej


 

Ideą La’Rosa BeautyMed jest holistyczne podejście do życia i zdrowia. Salon został stworzony dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów na najwyższym poziomie. W miłej atmosferze i komfortowych warunkach mogą Państwo wykonać zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, a także zapewnić sobie prawdziwe odprężenie korzystając z dobroczynnego działania Groty Solnej.

La’Rosa BeautyMed łączy naturalną moc uzdrawiania, nowoczesny wystrój wnętrz. Zmierzając do doskonałości osiągnęliśmy zbalansowaną równowagę między oczekiwaniami klientów i rezultatami związanymi z profesjonalną terapią skóry. Zabiegi wykonywane są najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku preparatami i urządzeniami.

 

Zadbana skóra to nie tylko nasza wizytówka, ale również podstawa dobrego zdrowia i samopoczucia. Wystarczy systematycznie oddać się zabiegom pielęgnacyjnym, by zachwycać promienną i świeżą skórą. 

 

Pod powierzchnia skóry, którą widzisz – jest skóra jakiej pragniesz.

Piękno jest w Tobie. Odkryj je już dziś.
 

Standardy Obsługi W La'Rosa BeautyMed


 

REGULAMIN SALONU

JAK UMÓWIĆ SIĘ DO NAS NA WIZYTĘ?

Zadzwoń, przyjdź osobiście lub złóż rezerwację za pomocą poczty elektronicznej – wybierzemy dla Ciebie najbardziej dogodny termin.
W dniu poprzedzającym wizytę otrzymasz SMS z dokładną godziną – przydatny zwłaszcza, jeśli w natłoku spraw codziennych zapomnisz o wizycie.
W sytuacji, kiedy nie dasz rady przyjść do nas, bardzo prosimy poinformuj nas o tym.

JAK WYGLĄDA PIERWSZA WIZYTA?

Czas trwania pierwszej wizyty uzależniony jest od problemu z jakim do nas przychodzisz, zazwyczaj trwa ok. 30 min.
Kosmetolog oceni stan Twojej skóry, zdiagnozuje problem i przeprowadzi rozmowę na temat Twoich oczekiwań.
Dzięki tym informacją, będziemy mogli zaproponować indywidualny plan zabiegowy, sporządzony wyłącznie dla Ciebie.

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY

Każdy pacjent odwiedzający nas pierwszy raz musi uzupełnić kwestionariusz medyczny.
Jest to standardowy kwestionariusz, w którym prosimy o podanie aktualnych danych osobowych oraz odpowiedzi na pytanie odnośnie stanu zdrowia i przebytych chorób, przyjmowanych leków. Wypełnienie kwestionariusza jest bardzo ważnie, aby móc określić przeciwwskazania do zabiegów i wybrać dla Ciebie tylko te bezpieczne.
Wypełnienie kwestionariusza jest jednoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie przez La'Rosa BeautyMed zgonie z ustawą z 29.08.1997r o ochronie danych osobowych.
Uzyskane dane będziemy wykorzystywać wyłącznie w celu kontaktu, udzielenia informacji i aktualnej ofercie oraz do celów archiwalno-statystycznch. Twoje dane nie będą przekazywane osobom trzecim.

KONSULTACJE

W naszym Instytucie każda konsultacja w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej jest bezpłatna. Podczas jej trwania, zainteresowany naszą ofertą Pacjent, może otrzymać odpowiedzi na nurtujące go pytania.
 

FORMY PŁATNOŚCI

 Płatności za usługi możesz dokonać wyłącznie za pomocą gotówki. 
 

 

mgr Anna Grygiel

kosmetolog, linergistka 

 

Jestem magistrem Kosmetologii. Tytuł naukowy zdobyłam ukańczając Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach na wydziale medycznym. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie Pacjenta po zakończonym zabiegu, a bezpieczeństwo, najwyższa jakość zabiegów, profesjonalizm to elementy na które kładę szczególny nacisk. 

 

Specjalizuję się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii pielęgnacyjnej. Moja praca to moja pasja, dlatego priorytetem dla mnie jest indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz jego problemu i ułożenie takiego planu zabiegów, które dadzą optymalny efekt i przede wszystkim pełną satysfakcję pacjenta.


 


 
 
 


 
gabinet komsetyczny nowy sącz
Nadbrzeżna 34
Nowy Sącz
(MOSiR – basen , I piętro)
pn-pt 10:00-18:00
sob 10:00-15:00